20+ אנשים שהצליחו להגשים את החלומות הכי גדולים שלהם, ויגרמו לכם להאמין שגם אתם יכולים!

הם כבר עשו את זה, עכשיו תורכם!גם אם החיים שלכם הכי מאושרים שיש, אנחנו בטוחים שיש לכם איזה חלום קטן שעוד לא הגשמתם. אולי זה להוריד כמה קילוגרמים, אולי נסיעה לטיול בחו”ל שאתם כל הזמן דוחים, ואולי זה בכלל למצוא את העבודה המושלמת בכתיבת כתבות ויראליות על חתולים חמודים…

אז אולי הגיע הזמן לעשות משהו בנידון? כן, אתם עסוקים וזה קשה ויש מלחמה בדרך. אבל יאללה, הכל בראש, רק תאמינו בעצמכם. בדיוק כמו 25 האנשים האלו, שעשו את מה שצריך כדי להגשים את החלום שלהם.

תלמדו מהם – ויום אחד גם החלום שלכם יתגשם!

1. “אחרי שנים של פוסט טראומה, חרדות ודיכאון, אני יכול סוף סוף להגיד שאני האדם הכי מאושר בעולם. התחתנתי  עם האישה היפה הזאת, שהראתה לי את האור בכל דבר בחיים ולימדה אותי מה זאת אהבה אמיתית”

2. “אחרי שנים שלא יכולתי לצאת מהמיטה בגלל כאבי אנדומטריוזיס, היום הלכתי 4 ק”מ על החומה הגדולה של סין”

3. “אחרי 4 שנים בהן ניסיתי להבין איך להיות אם חד הורית ללא בית ושגרה במכונית, היום סוף סוף עברנו לבית אמיתי. אנחנו הולכים לחגוג כמתבקש עם פיצה על הריצפה”

4. “אחרי שנים ארוכות של לימודים, התואר השני שלי הגיע. אני כל כך שמחה וגאה בעצמי”

5. “קניתי את הבית הראשון שלי היום!”

6. “מגיל 15 אני מתמודדת עם חרדות ודיכאון. מאז שמיה נכנסה לחיים שלי לפני שבוע, אני מרגישה הכי שמחה ורגועה שאפשר. אני יודעת שזאת תהיה השנה הכי טובה בחיים שלי איתה”

7. “סיימתי את ההסמכה שלי בצניחה חופשית!”

8. “אחרי חודשיים שהייתי מובטל ולא אכלתי כלום חוץ מאורז ואפונה, יש לי היום 2 עבודות. אני גם ברגמן וגם מכין פיתות. אני לא שמח בצורה קיצונית, אבל אסיר תודה על מה שקיבלתי”

9. “האימוץ שלנו אושר באופן סופי היום. אני רשמית אבא”

להיות עצמאי, להוציא אלבום וגם הסבתא הכי מרגשת בעולם – מחכים לכם בעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים