המשפחה הזו של בת ו-2 אבות שרפה את הרשת עם הסיפור המדהים שלהם, ובניגוד למה שאתם חושבים – הם לא זוג חד מיני!

מסר חשוב שכל הורה צריך לקרוא!אף אחד לא הבטיח לנו שהנישואים הראשונים יחזיקו לנצח, אבל גם אם יש אהבה חדשה – הילדים צריכים להיות במקום הראשון!

קחו לדוגמא את המשפחה הזו – בת, שני הורים גרושים, וארוס חדש של האם. המצב הזה די נפוץ, אבל המסר שהמשפחה הזו מעבירה הוא מקסים ומיוחד! שלושת המבוגרים מצאו דרך לעבוד ביחד למען הילדה הקטנה, הם חברים טובים, מבלים ביחד, ומשאירים את כל השנאה והכעס בחוץ!

הארוס של האם מספר את הסיפור הייחודי שלהם ומוכיח לעולם שמשפחות מעורבות יכולות להיות אוהבות! המשיכו לגלול כדי לראות את התמונות והסיפור שכבשו את הרשת!

נעים להכיר… אנחנו משפחה אוהבת של 2 אבות, בת ואמא

ולא, אנחנו לא זוג חד מיני, אבל אנחנו כן חולקים בת

איך זה הגיוני? תקראו את הפוסט המרגש של דייויד, שכבש בן לילה את הרשת ותבינו הכל…

לבת שלנו ווילו. את כנראה לעולם לא תדעי איך האהבה שלך שינתה את כולנו.

הבחור משמאל זה אני (אבא, אבא דילן או אבא בונוס), באמצע זו כמובן הנסיכה שלנו ווילו והבחור מימין זה דייוויד (אבא, אבא דייוויד או האבא הביולוגי). לא, אנחנו לא זוג חד מיני, אבל אנחנו כן חולקים בת. דייוויד הוא הגרוש של שרה ואני הארוס שלה.

עיצבנו לעצמנו משפחה ייחודית, גם אם זה רק כדי שהילדים שלנו ידעו מה כוחה של אהבה. לא רק שהרווחתי בת, הרווחתי גם אח וחבר טוב. תודה שרה שאיפשרת לזה לקרות!

כשאכפת לנו מהילדים שלנו יותר ממה שהחברה לימדה אותנו (אקסים/אבות), אז החומות נופלות, החיים משוחררים משנאה וכעס, והילדים שלנו יכולים להביס “נורמות” מטופשות שהמדיה דחפה לנו בפנים.

הוא נשאר בבית שלנו כשהוא מבקר, כי משפחה תמיד מוזמנת בברכה. הוא לא דמות חיצונית, הוא תמיד יהיה חלק מהחיים שלי בגלל הסיבה הפשוטה שאנחנו חולקים בת! כמובן ששום דבר מזה לא היה קורה ללא שרה (האם) והלב המקסים והנדיב שלה!

ווילו גרייס, כל כך הרבה אנשים אוהבים אותך בעולם הזה והאבות שלך גם כן!

דרך אגב, דייוויד רווק…

ולא ערכנו צילומים בהזמנה, פשוט שרה צלמת וזה צולם לפני מסיבת הריקודים השנתית של ווילו, אליה היא הלכה עם דייוויד.

אנשים ברחבי הרשת התרגשו מהסיפור, והם בהחלט חושבים שלווילו יש את כל האהבה שמגיעה לה:

קרדיט תמונות: willie.rose.photography   |   מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים