אלו 10 הילדים שנבחרו לתואר “הילדים היפים ביותר בעולם”, ויש נציגה ישראלית פשוט מדהימה!

הילדים האלה הם הוכחה לזה שהמין האנושי הופך ליפה יותר ויותר עם השנים...יופי הוא בעיניי המתבונן. יש אנשים שמעדיפים תווי פנים עדינים ויש כאלו שמעדיפים תווי פנים מחודדים. אבל דבר אחד בטוח, כשזה נוגע לילדים יפים – כולם מסכימים!

מגזין Bright Side בחר את 10 הילדים הכי יפים בעולם, והם פשוט מדהימים אחד, אחד! אה, וכמובן שיש גם נציגות ישראלית מהממת במיוחד. קיצר, אתם גוללים או מה?

1. אנסטסיה קנייזבה, רוסיה

לאחרונה, אנסטסיה בת ה-8 הוכרזה בתור ‘הילדה היפה בעולם’. אמא שלה מספרת שמאז ומתמיד אנשים היו עוצרים אותה ונדהמים מיופייה, במיוחד מהעיניים שלה. לאנסטסיה יש יותר ממיליון עוקבים ואפשר לראות אותה על שלטי ענק ברחבי רוסיה.

View this post on Instagram

Backstage @chobikids 👒 agency @pkmanagement

A post shared by Анастасия Князева (@knyazeva_anastasiya_official) on

2. אנה פאבגה, רוסיה

והנה מלאכית קטנה מסנט פטרסבורג. אנה עוסקת בבלט, וכמו נערות רבות בגילה, חולמת להפוך לרקדנית בלט מקצועית. מאז שהיא בת 3, היא עובדת כפרזנטורית של בגדי ילדים, צעצועים וציוד ספורט.

3. לורן לונד, דרום קוריאה

לורן היא חצי קנדית, חצי קוריאנית, והשילוב הזה פשוט מדהים! לורן עובדת עם מותגים מוכרים של בגדי ילדים ובזמנה הפנוי היא לומדת טאקוונדו.

View this post on Instagram

#laurenlunde

A post shared by Lauren Lunde (@laurenhannalunde) on

4. היילי וסקז, ארה”ב

היילי חולמת להיות מעצבת מפורסמת. הנערה המוכשרת אפילו התקבלה לבית ספר למעצבים, ונכון לשנת 2017 היא הייתה התלמידה הכי צעירה שם. בנוסף, היא משתתפת בתצוגות אופנה ומנסה את מזלה במשחק.

5. וויליאם פרנקלין-מילר, אוסטרליה

הילד היפהפה הזה נחשב לילד הכי יפה באינסטגרם. הכל התחיל בכך שמישהו פרסם את התמונה שלו בטוויטר. תוך שעות ספורות, וויליאם קיבל אלפי תגובות, מה שהפך אותו למפורסם בכל העולם. עכשיו וויליאם משתתף בפרסומות ומשחק בסרטים.

ומי הנציגה הישראלית? גלו בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים