כשהיא הייתה בת 12 היא עשתה בייביסיטר לילדה קטנה, אבל היא לא חשבה שיותר מ-10 שנים אחרי היא תקבל את המכתב המפתיע הבא!

את הסיפור הזה אתם חייבים לקרוא!כשהיינו ילדים חלמנו בגדול, האמנו שאנחנו יכולים לכבוש את העולם והיינו בטוחים שכשנהיה גדולים נהיה שחקנים מפורסמים, כבאים או טייסים.

כמו שאתם יודעים, גדלנו קצת ופשוט וויתרנו… אבל תאמינו או לא, לפעמים כל מה שהיה צריך זה חיזוק ממישהו שיגיד לכם שאתם יכולים וישנה לכם את החיים!

זה בדיוק מה שקרה בסיפור המרגש הבא.

כאשר ראקל הייתה בת 12 היא נהגה לעשות בייביסיטר לילדה קטנה שאהבה לצייר. ראקל דאגה לומר לה כל הזמן כמה היא אוהבת את יצירות האמנות שלה. בלי לשים לב, ראקל נטעה בילדה את הרצון והמוטיבציה להמשיך לצייר.

כעבור 11 שנים, הילדה גדלה וכעת התקבלה ל-3 בתי ספר מובילים לאמנות. היא הרגישה אסירת תודה לבייביסיטר שלה וכתבה לה מכתב מקסים שתרגמנו עבורכם.

הבייביסיטר החליטה לשתף את הסיפור המרגש על כוחו של העידוד, וזה פשוט מחמם את הלב

Credit: boredpanda

כשהייתי בת 12 עשיתי בייביסיטר במשך כמה שנים לילדה קטנה שנהגה להראות לי את יצירות האמנות שלה, היא ממש משכה אותי לחדר כדי להראות לי את כל מה שציירה השבוע.

היא תמיד אמרה לי “תעשי את הקול” ואני נהגתי להכריז בקול מיקרופוני של פרשני כדורגל “מהמם! איזו רמה של צביעה! לא ראיתי דבר מושלם שכזה כבר המון זמן. ומה זה? וואוו, כאן היא לקחה סיכון…נראה שהיא יצרה מונוכרום ורוד…לא נתקלתי בניסיון שכזה מאז שנת 1932… ואני חייבת לומר, זה מקסים!” והיא הייתה מצחקקת.

בסוף כל לילה, היא הייתה בודקת איתי: “באמת אהבת את זה?” והייתי אומרת שכן.

היום, הילדה הקטנה הזו התקבלה לשלושה בתי ספר מובילים לאמנות. היא כתבה לי מכתב, לו צירפה תמונה מהימים שהייתה צעירה. מונוכרום ורוד. “תודה לך”, היא כתבה, “על זה שראית את הטוב שבי”.

הסיפור הזה נגע באלפי אנשים ברחבי הרשת, ועודד גל של אופטימיות, תמיכה ואהבה.

זכרו תמיד – למילים שלכם יש כוח, אז נסו לעודד ולחזק אנשים כי אתם יכולים לשנות להם את החיים!

מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים